Araştırma size her zaman doğru bir öngörü sağlar.
Çozüm Broşür
Çözüm Broşür
Çozüm Kitapçık
Çözüm Kitapçık
Çalışmalarımız
24 Haziran Genel / Cumhurbaşkanı seçimleri çalışmamıza katılmak için tıklayınız

Danışmanlık

Endüstriyel teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiği günümüz piyasasında, rekabet firmalar için yok edici bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle küçük, orta ölçekli ve büyük işletmelerin, departmanlar arası koordinasyonlarının veya pazardaki koordinasyonlarının izleniminde ve kontrolünde sistematik bir yönetim biçimine geçmeleri kaçınılmazdır.

Çözüm işletmelerin bu ihtiyaçları doğrultusunda yönetim sistemleri, yönetim danışmanlığı, KOBİ Check Up Ve Turquality alanında ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren bir kuruluştur.

Uzmanlığı Birlikte Çalıştığı Firmaların Kurumsal Kimlik Kazanmalarına Veya Kurumsallaşma Yolunda İlerlemelerine Rehberlik Etmektir.

Çözüm müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek kadro ekibine ve proje boyunca müşterileri ile etkin iletişimine hassasiyet göstermektedir.

Müşterilerden gelen geri bildirimler ve projelerden elde edilen deneyimler sonucu potansiyel iyileştirme alanları üzerine yoğunlaşarak sürekli iyileştirme çözümün kalite politikasıdır.

Araştırma şirketleri,perakende araştırmaları,müşteri memnuniyeti araştırmaları,çalışan memnuniyeti araştırmaları,müşteri memnuniyeti,çalışan memnuniyeti, radyo dinleme alışkanlıkları, televizyon izleme, kamuoyu araştırması, siyasi araştırma, seçim araştırması, yerel yönetim, Pazar segmentasyonu, Pazar payı,doktora, bitirme tezi, odak grup,gizli müşteri,araştırma firmaları, araştırma şirketi, danışmanlık şirketi,araştırma firması,kamuoyu araştırma şirketleri,kamuoyu araştırma şirketi,pazar araştırma şirketleri,pazar araştırma şirketi,piyasa araştırma şirketleri,piyasa araştırma şirketi,Müşteri memnuniyeti araştırmaları, Müşteri memnuniyet araştırması, Çalışan memnuniyeti araştırması, Medya araştırmaları, Reklam Araştırmaları, Kamuoyu araştırmaları, Kamuoyu araştırması, Siyasi araştırmalar, Gizli müşteri araştırması, Seçim araştırmaları, Pazar araştırması, Pazar payı araştırmaları, algı imaj araştırması, focus grup araştırmaları, panel araştırmaları, perakende araştırmaları, sosyal araştırmalar, stratejik plan, performans ölçümlemesi, veri güncelleme hizmeti

 

Bu içerik 14 Ağustos 2018 tarihinde güncellenmiştir.