Araştırma size her zaman doğru bir öngörü sağlar.
Çozüm Broşür
Çözüm Broşür
Çozüm Kitapçık
Çözüm Kitapçık
Çalışmalarımız
24 Haziran Genel / Cumhurbaşkanı seçimleri çalışmamıza katılmak için tıklayınız
Çözüm Araştırma Eğitim ve Danışmanlık > Emlak Indeksi Araştırması

Emlak indeksi Araştırması

Emlak Indeksi AraştırmalarıGayrimenkul ve farklı alanlarda yatırım yapacak girişimcilerin yapacakları yatırımlara yönelik doğru ve sağlıklı kararlar vermek için Çözüm emlak indeksi referans almaktalar. Çözüm emlak indeksi her ay düzenli olarak Türkiye geneli gerçekleştirilmektedir Çözüm profesyonelleri girişimcilere yapacakları yatırımlar öncesi profesyonelce eşlik etmektedir. Çözüm emlak indeksi sektörel gelişmeler hakkında yatırımcısına her ay periyodik olarak veri sunma imkânı sağlar. Çözüm emlak indeksi profesyonelleri sizlere kararlarınıza fikir üretmeye davet ediyor.

 

Emlakindeksi;

  • İl ve mahalle bazında satılık ve kiralık ev ortalamaları,
  • İl ve mahalle bazında metrekare fiyatları,
  • En çok kira getirisi artışı olan il,
  • Metrekare fiyatı en çok artan il, mahalle,
  • Önümüzdeki dönemde (6 aylık, 1 yıllık) en çok artış beklenen ilçe, mahalle, konut tipi, lokasyon
  • En çok tercih edilen ev tipi (3+1 daire), cephe, kat, yakıt tipi
  • En çok tercih edilen metrekare (örneğin 110 metrekare gibi) konularında istedikleri analiz raporlarını alabileceklerdir.

Emlak indeksi araştırmaları hakkında detaylı bilgi/fiyat teklifi almak için tıklayınız

Araştırma şirketleri,perakende araştırmaları,müşteri memnuniyeti araştırmaları,çalışan memnuniyeti araştırmaları,müşteri memnuniyeti,çalışan memnuniyeti, radyo dinleme alışkanlıkları, televizyon izleme, kamuoyu araştırması, siyasi araştırma, seçim araştırması, yerel yönetim, Pazar segmentasyonu, Pazar payı,doktora, bitirme tezi, odak grup,gizli müşteri,araştırma firmaları, araştırma şirketi, danışmanlık şirketi,araştırma firması,kamuoyu araştırma şirketleri,kamuoyu araştırma şirketi,pazar araştırma şirketleri,pazar araştırma şirketi,piyasa araştırma şirketleri,piyasa araştırma şirketi,Müşteri memnuniyeti araştırmaları, Müşteri memnuniyet araştırması, Çalışan memnuniyeti araştırması, Medya araştırmaları, Reklam Araştırmaları, Kamuoyu araştırmaları, Kamuoyu araştırması, Siyasi araştırmalar, Gizli müşteri araştırması, Seçim araştırmaları, Pazar araştırması, Pazar payı araştırmaları, algı imaj araştırması, focus grup araştırmaları, panel araştırmaları, perakende araştırmaları, sosyal araştırmalar, stratejik plan, performans ölçümlemesi, veri güncelleme hizmeti

 

Bu içerik 14 Ağustos 2018 tarihinde güncellenmiştir.