Araştırma size her zaman doğru bir öngörü sağlar.
Çozüm Broşür
Çözüm Broşür
Çozüm Kitapçık
Çözüm Kitapçık
Güncel Anket 1
Motor kullanıcısı egilimleri anket çalışmamıza katılmak için tıklayınız
Güncel Anket 2
Sat Kirala Eğilimleri anket çalışmamıza katılmak için tıklayınız

Hakkımızda

Çözüm 1997 yılında ekonomik ve sosyal alanlarda ulusal ve uluslararası düzeyde, pazarlama ve kamuoyu araştırmaları yapmak amacıyla kurulmuş profesyonel bir araştırma kuruluşudur. Bugün ülkenin 81 ilinde kent-kır farkı gözetmeksizin müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Çözüm, her projenizde sizinle birlikte düşünecek uygulanabilir çözüm önerileri üretecektir. Tüm projelerde, alanında uzman personeli ile ortak akıl prensibince en doğru verileri en kısa sürede ve en uygun maliyetle sunar.

Çözüm ile çalışmak kısa sürede birçok müşterimiz için yıllar boyu sürecek verimli bir iş birliğine dönüşmüştür. Bu ilişkileri her zaman karşılıklı ilgi, saygı ve güven temeline oturtmak, bizim için yalnızca “iş yapmaktan” çok daha önde gelmektedir. Amacımız Çözüm ile bağlantısı olan herkesin kazanmasını sağlamak ve bu bağlamda kurumsal kârlılığa yönelik alınacak kararlarda ihtiyaç duyulan verilerin oluşturulmasında pazar araştırmalarında çözüm ortağınız olmaktır. Çözüm Araştırma ESOMAR ICC vb. meslek örgütleri tarafından belirlenmiş mesleki etik kurallara titizlikle uyar.

algı imaj araştırması, anket şirketleri, araştırma firmaları              ,araştırma şirketleri,bitirme tezi yazan firmalar, çalışan memnuniyeti araştırması, doktora tezi yazan firmalar,

Çözüm’de buluşma dileklerimizle…

Bu içerik 15 Kasım 2018 tarihinde güncellenmiştir.